Taler 1562. 28.37 g. Dav. 9419; Schnee 8; Mader 215 a.
LÜNEBURG, STADT
previous lot Lot number 2747 next lot
750.00 €
Hammer-price / sale price: 1,400.00 €
Taler 1562. 28.37 g.
Dav. 9419; Schnee 8; Mader 215 a.
Feine Patina, sehr schön
Feine Patina, sehr schön