1 Reichsmark 1926 J. J. 319. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list previous lot Lot number 5933 next lot Estimated price: 100.00 € Hammer-price / sale price: 140.00 € 1 Reichsmark 1926, J. J. 319.Vorzüglich-Stempelglanz