Louis XVIII, 1814, 1815-1824. 2 Francs 1822 A, Paris. 10.02 g. Gadoury 513; Mazard 684.
previous lot Lot number 5013 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 900.00 €
Louis XVIII, 1814, 1815-1824.
2 Francs 1822, A, Paris. 10.02 g.
Gadoury 513; Mazard 684.
Feine Patina, fast Stempelglanz
Gadoury 513; Mazard 684.