Friedrich I., 1871-1904. 20 Mark 1896. J. 181.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, ANHALT
previous lot Lot number 7128 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,500.00 €
Friedrich I. 1871-1904.
20 Mark 1896.
J. 181.
Min. Randfehler, sehr schön
20 Mark 1896.
J. 181.
Min. Randfehler, sehr schön