Stadt. Taler 1623. Dav. 4677; D./T. 1400 m.
SCHWEIZ, ST. GALLEN
previous lot Lot number 2714 next lot
100.00 €
Hammer-price / sale price: 260.00 €
(Preliminary hammer price)
Stadt.
Taler 1623. 41,31 mm; 28,45 g.
Dav. 4677; D./T. 1400 m.
Sehr schön-vorzüglich
Dav. 4677; D./T. 1400 m.
Sehr schön-vorzüglich