Hohlpfennig o. J. (1501). 0.27 g. Buck/Meier 90 b.
HANNOVER, STADT
previous lot Lot number 2303 next lot
75.00 €
Hammer-price / sale price: 115.00 €
(Preliminary hammer price)
Hohlpfennig o. J. (1501). 0.27 g.
Buck/Meier 90 b.
Sehr schön-vorzüglich
Buck/Meier 90 b.
Sehr schön-vorzüglich