12 Mariengroschen 1670. 7.28 g. Buck/Meier 279 c.

HANNOVER, STADT

Lot number 2323

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 155.00 € (Preliminary hammer price)

12 Mariengroschen 1670. 7.28 g.
Buck/Meier 279 c.

Sehr schön-vorzüglich