10 Rappen 1875 B, Bern. 2.43 g. Divo 53.

SCHWEIZ, EIDGENOSSENSCHAFT

Lot number 1236

Estimated price: 300.00 €
Hammer-price / sale price: 420.00 €

10 Rappen 1875, B, Bern. 2.43 g.
Divo 53.

Sehr schön-vorzüglich