Freie und Hansestadt. 20 Mark 1877. J. 210.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, HAMBURG
previous lot Lot number 6315 next lot
350.00 €
Hammer-price / sale price: 1,100.00 €
Freie und Hansestadt.
20 Mark 1877.
J. 210.
Vorzüglich-Stempelglanz
20 Mark 1877.
J. 210.
Vorzüglich-Stempelglanz