Taler 1562. 28.39 g. Dav. 9419; Schnee 8; Mader 215 a.
LÜNEBURG, STADT
previous lot Lot number 1277 next lot
750.00 €
Hammer-price / sale price: 1,600.00 €
Taler 1562. 28.39 g.
Dav. 9419; Schnee 8; Mader 215 a.
Hübsche Patina, sehr schön
Hübsche Patina, sehr schön