Andrea Gritti, 1523-1538. Scudo d'oro o. J. 3.27 g. Fb. 1448; Montenegro 342 (R).
ITALIEN, VENEDIG
previous lot Lot number 83 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,300.00 €
Andrea Gritti, 1523-1538.
Scudo d'oro o. J. 3.27 g.
Fb. 1448; Montenegro 342 (R).
GOLD. Sehr schön-vorzüglich
Scudo d'oro o. J. 3.27 g.
Fb. 1448; Montenegro 342 (R).
GOLD. Sehr schön-vorzüglich