Innocenz XI., 1676-1689. Piastra A III (1678/1679), Rom. 31.74 g. Dav. 4089; Muntoni 43.

ITALIEN, KIRCHENSTAAT/VATIKAN

Lot number 6029

Estimated price: 500.00 €
Hammer-price / sale price: 1,200.00 €

Innocenz XI. 1676-1689.
Piastra A III (1678/1679), Rom. 31.74 g.
Dav. 4089; Muntoni 43.

Berieben, sehr schön