Napoléon I, 1804-1814, 1815. 2 Francs 1808 A, Paris. 9.93 g. Gadoury 500; Mazard 460.
Napoléon I, 1804-1814, 1815.
2 Francs 1808, A, Paris. 9.93 g.
Gadoury 500; Mazard 460.
R Hübsche Patina, fast Stempelglanz
Gadoury 500; Mazard 460.