Friedrich Wilhelm, 1860-1904. 2 Mark 1877. J. 90.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, MECKLENBURG-STRELITZ
previous lot Lot number 7684 next lot
400.00 €
Hammer-price / sale price: 1,150.00 €
Friedrich Wilhelm, 1860-1904.
2 Mark 1877.
J. 90.
Sehr schön/vorzüglich
2 Mark 1877.
J. 90.
Sehr schön/vorzüglich