Napoléon III, 1852-1870. 1 Franc 1867 A, Paris. Gadoury 463; Mazard 1524.

  Lot number 4534

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 220.00 €

Napoléon III, 1852-1870.
1 Franc 1867, A, Paris.
Gadoury 463; Mazard 1524.

Prachtexemplar. Herrliche Patina, Stempelglanz