Georg Wilhelm, 1619-1640. Reichstaler 1620 LM, Berlin. Bahrf. 641; Dav. 6134.
previous lot Lot number 22 next lot
2,500.00 €
Hammer-price / sale price: 4,800.00 €
Georg Wilhelm, 1619-1640.
Reichstaler 1620, LM, Berlin.
Bahrf. 641; Dav. 6134.
RR Patina, sehr schön-vorzüglich
Reichstaler 1620, LM, Berlin.
Bahrf. 641; Dav. 6134.