1 Mark 1896 G. J. 17. GERMAN COINS SINCE 1871REICHSKLEINMÜNZEN Back to the list Lot number 1097 Estimated price: 50.00 € Hammer-price / sale price: 50.00 € 1 Mark 1896, G. J. 17.Sehr schön-vorzüglich