Sachsen.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 1651

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 85.00 €

Sachsen.
2 Mark 1904 (J. 132), 2 Mark 1909 (J. 138), 3 Mark 1913 (J. 140).

3 Stück., Sehr schön und vorzüglich-Stempelglanz