Allgemein.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 1646

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 95.00 €

Allgemein.
Bayern, J. 49, 3 Mark 1911, J. 47, 3 Mark 1913. Preußen, J. 114, 5 Mark 1914, J. 113, 3 Mark 1914.

4 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz