AKS 44, 78, 176.

BAYERN, LOTS

Lot number 1019

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 110.00 €

Maximilian Joseph, 1799-1806-1825. Kronentaler 1809; Ludwig I. 1825-1848. Gulden 1844; Ludwig II. 1864-1886. Vereinstaler 1866.
AKS 44, 78, 176.

3 Stück., Schön-sehr schön und sehr schön-vorzüglich (2x)