Wen Zong, 1850-1861. 100 Cash FD 2430; Hartill 22.708.

WORLD COINS AND MEDALS
CHINA

Lot number 869

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 140.00 €

Wen Zong, 1850-1861.
100 Cash 45,34 g.
FD 2430; Hartill 22.708.

Sehr schön-vorzüglich