Wilhelm, 1816-1839. 3 Kreuzer 1831. 1.09 g. AKS 50; J. 39.

NASSAU, NASSAU, HERZOGTUM

Lot number 976

Estimated price: 40.00 €
Hammer-price / sale price: 40.00 €

Wilhelm, 1816-1839.
3 Kreuzer 1831. 1.09 g.
AKS 50; J. 39.

Vorzüglich-Stempelglanz