20 Kreuzer 1776 (Hahn 300); 6 Kreuzer 1835 (AKS 81), 1840 (AKS 82); 3 Kreuzer 1843 (AKS 15); Kreuzer 1847 (AKS 88); Ku.-Kreuzer 1806 (AKS 54).

BAYERN, LOTS

Lot number 1095

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 320.00 €

6 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz

Exemplare der Slg. Horn.