2 Gulden 1923. J. 8D8. GERMAN COINS SINCE 1871DANZIG Back to the list previous lot Lot number 1772 next lot Estimated price: 30.00 € Hammer-price / sale price: 50.00 € 2 Gulden 1923. J. 8D8.Randfehler, sehr schön