5 Reichsmark 1931 G. J. 331. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list Lot number 1740 Estimated price: 50.00 € Hammer-price / sale price: 115.00 € 5 Reichsmark 1931, G. Eichbaum. J. 331.Winz. Randfehler, sehr schön