Victoria, 1837-1891. 1/4 Anna 1862. 6.53 g. K./M. 467.

WORLD COINS AND MEDALS
INDIEN

Lot number 992

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 65.00 €

Victoria, 1837-1891.
1/4 Anna 1862. 6.53 g.
K./M. 467.

Hübsche Kupferpatina, fast Stempelglanz