Innocenz XII., 1691-1700. Testone AN I (1691/1692), Rom. 8.94 g. Muntoni 50.

ITALIEN, KIRCHENSTAAT/VATIKAN

Lot number 7527

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 105.00 €

Innocenz XII. 1691-1700.
Testone AN I (1691/1692), Rom. 8.94 g.
Muntoni 50.

Dunkle Patina, sehr schön