Josef I., 1705-1711. Reichstaler 1707, Hall. 28.33 g. Dav. 1018; M./T. 810; Voglh. 245 I.
previous lot Lot number 411 next lot
200.00 €
Hammer-price / sale price: 310.00 €
(Preliminary hammer price)
Josef I. 1705-1711.
Reichstaler 1707, Hall. 28.33 g.
Dav. 1018; M./T. 810; Voglh. 245 I.
Sehr schön-vorzüglich
Sehr schön-vorzüglich