Josef II., 1765-1790. Dukat 1787 B, Kremnitz. 3.49 g. Fb. 198; J. 21.
Josef II. 1765-1790.
Dukat 1787, B, Kremnitz. 3.49 g.
Fb. 198; J. 21.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
Fb. 198; J. 21.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz