Galeazzo Maria Sforza, 1466-1476. Testone o. J. 9.49 g. Crippa 6/A; Toffanin 201/2.

ITALIEN, MAILAND

Lot number 288

Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 310.00 €

Galeazzo Maria Sforza, 1466-1476.
Testone o. J. 9.49 g.
Crippa 6/A; Toffanin 201/2.

Sehr schön-vorzüglich