Friedrich August III., 1904-1918.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, SACHSEN

Lot number 1294

Estimated price: 80.00 €
Hammer-price / sale price: 140.00 €

Friedrich August III. 1904-1918.
5 Mark 1914 (2x, J. 136); 2 Mark 1907, 1908 (J. 134).

4 Stück., Vorzüglich (3x) und sehr schön