Lodovico Manin, 1789-1797. Montenegro 3365, 3368, 3369, 3391.

ITALIEN, VENEDIG

Lot number 8616

Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 200.00 € (Preliminary hammer price)

Lodovico Manin, 1789-1797.
15 Soldi 1797, 3,70 g; 10 Soldi 1797, 2,56 g; 5 Soldi 1789, 1,17 g; 1/8 Tallero 1796, 3,72 g.
Montenegro 3365, 3368, 3369, 3391.

4 Stück., Sehr schön-vorzüglich