2 Pfennig 1874 A. J. 2, D2.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSKLEINMÜNZEN

Lot number 5374

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 50.00 €

2 Pfennig 1874, A. Dazu: Danzig. Pfennig 1937.
J. 2, D2.

2 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz