10 Reichspfennig 1925 J. J. 317. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list previous lot Lot number 1203 next lot Estimated price: 5.00 € Minimum bid 5.00 € 10 Reichspfennig 1925, J. J. 317.Min. berieben, sehr schön