5 Gulden 1923 (J. D9), 1 Gulden 1923 (J. D7), 1 Gulden 1932 (J. D15) und 1/2 Gulden 1932 (J. D14).

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, DANZIG

Lot number 1883

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 410.00 €

4 Stück., Sehr schön-vorzüglich