6 Kreuzer 1851, 1852, 1855. AKS 19; J. 25.

FRANKFURT, STADT

Lot number 1424

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 165.00 €

6 Kreuzer 1851, 1852, 1855.
AKS 19; J. 25.

3 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz