Antonio Teodoro Trivulzio, 1676-1678. Filippo stretto 1676. 27.55 g. Dav. 4137; Varesi 901 (R).

ITALIEN, RETEGNO

Lot number 8505

Estimated price: 350.00 €
Hammer-price / sale price: 600.00 €

Antonio Teodoro Trivulzio, 1676-1678.
Filippo stretto 1676. 27.55 g.
Dav. 4137; Varesi 901 (R).

Hübsche Patina, sehr schön