3 Mark 1924 A, D, G, 1925 D. J. 312.

GERMAN COINS SINCE 1871
WEIMARER REPUBLIK

Lot number 9752

Estimated price: 60.00 €
Hammer-price / sale price: 115.00 €

3 Mark 1924, A, D, G, 1925 D. Kursmünze.
J. 312.

4 Stück., Sehr schön-vorzüglich