1 Mark 1924 A (2x), D, F, G, J, 1925 A, D (J. 311); 1 Reichsmark 1925 A, E, F, J, 1926 A (J. 319).

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, WEIMARER REPUBLIK

Lot number 9905

Estimated price: 60.00 €
Hammer-price / sale price: 115.00 €

13 Stück., Sehr schön-vorzüglich