Lot.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, BADEN

Lot number 1611

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 70.00 €

Lot.
Friedrich I.: 2 Mark 1907 (J. 36). Friedrich II.: 3 Mark 1910, 1914 (J. 39).

3 Stück., Sehr schön-vorzüglich