Julius II., 1503-1513. Giulio o. J., Rom. 3.68 g. Muntoni 20.

ITALIEN, KIRCHENSTAAT/VATIKAN

Lot number 1050

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 130.00 €

Julius II. 1503-1513.
Giulio o. J. Rom. 3.68 g.
Muntoni 20.

Hübsche Patina, sehr schön