Republik, 1867-1905. 1 Peso 1903 Mo-AM, Mexiko City. 27.03 g. Grove 6348.
WORLD COINS AND MEDALS
MEXIKO
Republik, 1867-1905.
1 Peso 1903, Mo-AM, Mexiko City. 27.03 g.
Grove 6348.
Vorzüglich-Stempelglanz
Grove 6348.
Vorzüglich-Stempelglanz