La Rioja, Provinz. 8 Reales 1838 R, La Rioja. 26.82 g. K./M. 8.

WORLD COINS AND MEDALS
ARGENTINIEN

Lot number 7550

Estimated price: 250.00 €
Hammer-price / sale price: 420.00 €

La Rioja, Provinz.
8 Reales 1838, R, La Rioja. 26.82 g.
K./M. 8.

Hübsche Patina, sehr schön +