3 Reichsmark 1929 J. J. 335. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list previous lot Lot number 8715 next lot Estimated price: 50.00 € Hammer-price / sale price: 155.00 € 3 Reichsmark 1929, J. Lessing. J. 335.Vorzüglich-Stempelglanz