Napoléon I, 1804-1814, 1815. 5 Francs 1812 A, Paris. 24.97 g. Dav. 85; Gadoury 584; Mazard 447.
Lot was withdrawn
Napoléon I, 1804-1814, 1815.
5 Francs 1812, A, Paris. 24.97 g.
Dav. 85; Gadoury 584; Mazard 447.
Hübsche Patina, fast vorzüglich