Isabella II., 1833-1868. 20 Reales 1850 M-CL, Madrid. 26.07 g. Dav. 332; Calicó 591.

SPANIEN, KÖNIGREICH

Lot was withdrawn
Isabella II. 1833-1868.
20 Reales 1850, M-CL, Madrid. 26.07 g.
Dav. 332; Calicó 591.

Sehr schön-vorzüglich