Carlos IV., 1788-1808. 2 Reales 1808 AI, Madrid. 5.97 g. Calicó 617.

SPANIEN, KÖNIGREICH

Lot was withdrawn
Carlos IV. 1788-1808.
2 Reales 1808, AI, Madrid. 5.97 g.
Calicó 617.

Hübsche Patina, vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz