Franz Josef I., 1848-1916. Gulden 1857 E, Karlsburg. 12.30 g. J. 328.
KAISERREICH ÖSTERREICH
previous lot Lot number 5586 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 4,100.00 €
Franz Josef I. 1848-1916.
Gulden 1857, E, Karlsburg. 12.30 g.
J. 328.
RR Hübsche Patina, winz. Kratzer, vorzüglich
J. 328.