Republik. 1 Peso 1882. K./M. 29.

WORLD COINS AND MEDALS
ARGENTINIEN

  Lot number 1019

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 250.00 €

Republik.
1 Peso 1882.
K./M. 29.

Sehr schön-vorzüglich