Republik. 1 Peso 1882. K./M. 29. WORLD COINS AND MEDALSARGENTINIEN Back to the list Lot number 1019 Estimated price: 50.00 € Hammer-price / sale price: 250.00 € Republik.1 Peso 1882. K./M. 29.Sehr schön-vorzüglich