George VI, 1936-1952. Crown 1937. K./M. 34. WORLD COINS AND MEDALSAUSTRALIEN Back to the list Lot number 1020 Estimated price: 25.00 € Hammer-price / sale price: 27.00 € George VI, 1936-1952.Crown 1937. K./M. 34.Sehr schön-vorzüglich