George VI, 1936-1952. Crown 1937. K./M. 34.

WORLD COINS AND MEDALS
AUSTRALIEN

  Lot number 1020

Estimated price: 25.00 €
Hammer-price / sale price: 27.00 €

George VI, 1936-1952.
Crown 1937.
K./M. 34.

Sehr schön-vorzüglich